DOBRE TRADYCJE
BUDOWLANE

Wierzymy, że nasze doświadczenie i wartości, którymi się kierujemy są równie ważne, jak dobrze przemyślany projekt.

Od lat realizujemy inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i użyteczności publicznej – zarówno jako generalny wykonawca, jak i inwestor.

Dzięki pasji do tworzenia, budujemy z dbałością o każdy detal i środowisko naturalne, zapewniając jednocześnie Klientom komfort współpracy w poczuciu zaufania, bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Doświadczenie sięgające 1985 roku jest wiarygodną gwarancją naszej najwyższej jakości.

TRADYCJA

Jesteśmy rodzinną firmą, która rozwija się od 1985 roku, niezmiennie kierując się wartościami przyświecającymi w momencie jej założenia.

IDEE

Każdy nasz projekt rozpoczyna się od świeżej architektonicznej wizji, która jest podstawą jego unikalności.

PRZYSZŁOŚĆ

Z satysfakcją współtworzymy krajobraz miasta, wznosząc obiekty, które będą służyć kolejnym pokoleniom.

Doświadczenie

Budujemy na solidnym fundamencie doświadczenia – zebranego przez ponad trzy dekady działalności w branży.

TOMBUD Kościuszki Development sp. z o.o. sp. k.
to spółka celowa utworzona przez firmę
TOMBUD sp. z o.o. sp.k., Przedsiębiorstwo Budowlane i Inwestora Prywatnego aby
zrealizować inwestycję : Forum Apartamenty.

Posiadamy w swoim dorobku wiele już wykonanych obiektów, w tym budynków wielorodzinnych, osiedli domów jednorodzinnych i apartamentowców, a także biurowców, pawilonów i hal przemysłowych w różnym standardzie wykończenia. Wśród nich znajdują się realizacje, za które otrzymaliśmy główne nagrody w konkursach „Obiekt Roku” organizowanych przez Prezydenta Miasta Torunia w 2015 i 2017 roku.

nasze działania
w liczbach

Tak ważna decyzja, jak zakup mieszkania nie może być oparta wyłącznie na słownych zapewnieniach. Właśnie dlatego nasze oferty zawsze podpieramy suchymi liczbami - twarde dane jasno pokazują, jak wielu inwestorów i nabywców mieszkań obdarzyło nas swoim zaufaniem. Mamy nadzieję, że nie niebawem będziemy mogli dopisać również Ciebie do listy naszych zadowolonych Klientów.
77 zrealizowanych inwestycji
4 projekty w trakcie realizacji
120 sprzedanych mieszkań i domów

komunikacja

Zorganizowana przestrzeń miejska jest największym atutem
dla osób prowadzących aktywne życie

Często jeżdżące autobusy oraz bliskość głównych dróg to gwarancja, że zawsze dotrzesz na miejsce punktualnie i wrócisz do swojego lokum bez zbędnej zwłoki. I to niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem czy pojazdami komunikacji miejskiej.

Formularz kontaktowy

Zostaw nam wiadomość, odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.