Inwestycja w przyszłość

Apartamenty Forum łączą znakomitą lokalizację w rozwijającej się części Torunia z komfortem
cichych wnętrz i wykonawstwem na najwyższym poziomie. To inwestycja, z której zwrot
jest nieprzeliczalny na złotówki – jest nim Twoje dobre życie.

idealne miejsce
dla Ciebie i rodziny

Marzenia o perfekcyjnym mieszkaniu nabrały realnych kształtów i czekają na Ciebie na Kościuszki 52.

Szukając lokum dla siebie i swoich bliskich nie warto iść na kompromisy - przecież chcesz dla rodziny wszystkiego, co najlepsze. Mieszkańcom Forum towarzyszy ta przyjemna świadomość, że udało im się znaleźć bezpieczne, wygodne i piękne miejsce do życia.

  1. Apartamenty Zamieszkaj razem z bliskimi w przestronnych wnętrzach gwarantujących wysoki poziom komfortu tak całej rodzinie, jak i każdemu jej członkowi z osobna.
  2. Współpraca Cały czas pozostajemy do Twojej dyspozycji, by odpowiadać na pytania i wspierać Cię w procesie zakupu oraz urządzania mieszkania.
  3. oszczędność Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na swobodne i komfortowe funkcjonowanie bez generowania wysokich kosztów eksploatacyjnych.
  4. przyszłość Zachęcamy do inwestowania osoby poważnie myślące o bezpieczeństwie finansowym i bytowym w długiej perspektywie.

rozpocznij przygodę
z kościuszki

zobacz pełną ofertę

Momenty radości i chwile wzruszeń, sukcesy oraz porażki - każda przygoda rozpoczyna się od wyjścia z domu, a kończy powrotem do niego. Twoje mieszkanie na Kościuszki przygotuje Cię do zawodowych oraz prywatnych wyzwań i będzie stanowić oazę spokoju, gwarantującą wytchnienie po codziennych emocjach.

Zobacz pełną ofertę apartamentów Forum, a następnie skontaktuj się z nami, by lepiej poznać wybrane lokum. Mieszkania na Kościuszki czekają na Ciebie, a wraz nimi nowy, ekscytujący etap Twojego życia.